МЕНЮ САЙТА
<
>
 
САЙТИ ДРУЗІВ
<
>
 
Статистика
 

Запрошуємо гостей та мешканців міста у ЛЮТОМУ на ВИСТАВКИ та ЗАХОДИ: 5 лютого 13.00 – відкриття Всеукраїнської художньої виставки «Материнське поле» за участі Посла Киргизької Республіки в Україні...........18 лютого 12.00 – «музейні посиденьки», зустріч на тему «З любов’ю у серці»...........21 лютого 12.00 – кіноклуб «Відродження», засідання на тему «Співці рідної мови» до Міжнародного дня рідної мови.........25 лютого 13.00 – кіноклуб «Відродження», засідання на тему «Співець волі та свободи» до 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького.........Виставки:5 – 28 лютого – «Материнське поле» Всеукраїнська художня виставка присвячена Чингізу Айтматову, киргизькому письменнику і громадському діячу;........... «Рушник наче доля», етнографічна виставка з фондів музею............1 – 28 лютого – «Герої не вмирають», меморіальна виставка...........1 – 28 лютого – виставка-аукціон на користь української армії.............З 25 лютого – «Козацького роду», художня міні-виставка до 200 річчя від..........дня народження Михайла Вербицького...........Клуб українського кіно: 6 лютого – «Тіні забутих предків» (режисер Ю. Іллєнко)..........13 лютого – «Захар Беркут» (режисер Л. Осика)...........20 лютого – «Загублена грамота (режисер Івченко)........27 лютого – «Залізна сотня».

1.
СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ ЗАЧИНАЄТЬСЯ
У Луцькому замку актори, використовуючи документи XVI століття, розігрують дійство, яке допомагає зрозуміти систему судочинства у Великому князівстві литовському, права і свободи різних верств українського населення за Литовським статутом. У фільмі знімалися: Віталій Жежера, артисти ансамблю бального танцю "Ритм" м. Луцьк.

 
2. Я, МИЛІСТЮ БОЖОЮ, ПАН ВОЗНИЙ
З допомогою персонажів лялькового театру розкрито функції Возного на Україні у XVI столітті та доля банітів. У фільмі знімалися: Людмила Мікоян, Петро Савош, Григорій Швець, Сергій Васютинський, Світлана Ламонова, Світлана Перцова, Петро Свіст, в епізодах - актори Волинського обласного театру ляльок

 
3. ВИДРЯПАТИСЯ НА ПОПА
Події відбуваються в одному із сіл Подніпров'я у XVII столітті. Роль священика у вирішенні питань сімейного життя і моралі. У фільмі знімалися: Віталій Розстальний, Борис Олександров, Сергій Баранов, Юрій Самсонов, Ганна Левченко, Анатолій Барчук, Олег Миколайчук, Віталій Дзюбенко. Текст читав Олег Замятін.

 
4. УКРАЇНСЬКИЙ СОЛОМОН АБО КОЗАЦЬКА ПРАВДА І ЗАКОН

Актори розігрують ситуацію, в якій розкриваються козацькі традиції охорони правопорядку і судочинства. У фільмі знімалися: Віталій Розстальний, Йосип Найдук, Тарас Денисенко, Наталія Гончар, Євген Шумьский.

 
5. ВТРАЧЕНІ ПРАВА
Процес втрати Україною власного права і заміна його законами Російської імперії. Дослідник старовинного збірника "Права, за якими судився малоросійський народ", професор університету святого Володимира Олександр Федорович Костяківський. У фільмі знімався Валерій Шептекіта.

 
6. МАГДЕБУРЗЬКІ ХРОНІКИ
Засобами ігрового кіно розкрито два типи суду в Україні. Один судив за Магдебурзьким правом, інший - за народним звичаєм. У фільмі знімалися: Тамара Назарова, Олександр Герелес, Олег Замятін, Юрій Коваленко, Ганна Левченко, Надія Адамчук, Віктор Андрієнко, Віктор Ганцев, Олександр Павлюк, Юрій Дзиновський, Пердековія Богопольська, Неоніла Світлична, Зінаїда Терещенко, Сашко Кабаченко, Сашко Цегляр, Ліда Столярова.
 
7. ПЕРШІ КРОКИ КРИМІНАЛІСТИКИ

Засобами ігрового і наукового кіно розповідається про виникнення на рубежі XIX і XX століть нової науки - криміналістики. У фільмі знімалися: Валентина Аністратенко, Олександр Биструшкін, Валентин Шестопалов.

 
8
. БИЙ, ХТО ЦНОТЛИВИЙ!
Історія одного вбивства та процес судочинства 1648 року у Луцьку. У фільмі знімалися: Віталій Жежера, Лариса Гарлінська, Оксана Шерман.

 
 
Пошук

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання