Головна » 2012 » Травень » 26 » Музей історії міста на Міжнародній науковій конференції «Історія релігій в Україні»

Директор музею історії міста, кандидат історичних наук Наталія Буланова представила науково-дослідницьку доповідь на Міжнародній науковій конференції «Історія релігій в Україні», що пройшла у Львові. У роботі конференції, організованої Інститутом релігієзнавства – філією Львівського музею історії релігії, Відділенням релігієзнавства Інституту філософії ім. Сковороди НАНУ, Львівським відділенням Інституту української археографії та джерелознавства ім. Грушевського, гуманітарним факультетом Українського католицького університету, взяли участь понад 200 науковців: викладачі  більш 70 вузів, наукові співробітники музеїв, провідних науково-дослідних інститутів з України, Росії, Польщі, Італії, Німеччини, Словаччини, Угорщини, Білорусі.
Наталія Буланова представила на конференції доповідь «Формування етноконфесійного простору Катеринославщини в останній чверті XVIII - початку ХІХ ст.». Учасники конференції ухвалили пропозиції щодо посилення наукових досліджень історії релігії в України, вироблення їх концептуальних засад, які б спиралися на морально-етичні і національні цінності; звернення до районних, обласних адміністрацій, органів місцевого самоврядування щодо виділення коштів науковим установам та музеям для популяризації серед населення об’єктивної історії релігії, спільного з церквами вивчення та популяризації духовних постатей, гідних наслідування.

Директор Дніпродзержинського музею історії міста Наталія Буланова - автор низки досліджень з історії релігії на Катеринославщині, у 2007 році видала  друком монографію «Історія християнських конфесій Катеринославщини останньої чверті XVIII – початку ХІХ ст.», цей напрямок досліджень став темою її кандидатської дисертації.
Переглядів: 683 | Додав: петрик57 | Теги: Міжнародна наукова конференція «Іст | Рейтинг: 5.0/1