Головна » 2012 » Травень » 15 » «Інноваційні технології у рекреаційних можливостях організації дозвілля похилого віку»
Музей історії Дніпродзержинська у 2012 р. представив на Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування унікальний проект музею «Інноваційні технології у рекреаційних можливостях організації дозвілля похилого віку».     Унікальність напрацювань музею полягають у тому, що в культурному ландшафті регіону ця установа єдина, яка систематично, упродовж 13 років,  працює з людьми похилого віку  на базі «Музейних посиденьок». Це своєрідне інтерактивне музейне дійство, де творче спілкування учасників виливається у концертні програми та міні - виставки робіт з декоративно-ужиткового мистецтва тощо, місце рекреацій людей похилого віку, в певній мірі залишених поза державою та громадської уваги. Їх спілкування сприяє відродженню в них нових життєвих імпульсів та інтересів, відновленню душевних та фізичних сил, задоволенню їх культурно-естетичних потреб.
    Впровадження інноваційних ідей та технологій у практику роботи, музейних посиденьок і надасть можливість створення більш гідні та комфортні умови для покращення якості життя літніх людей.
Переглядів: 924 | Додав: петрик57 | Рейтинг: 5.0/1
03.05.2013 Спам
1. Lorenzo
Grade A stuff. I'm unquetsinoably in your debt.